Otel 2018 Yılbaşı Programları

Yılbaşına The Green Park Hotel Bostancı 'da Özlem & Ulvi Kırımlı ile girmeye ne dersiniz ?
Canlı Müzik ile eğlencenin en aranan isimlerinden Altay, 2018 yılbaşı programı ile KoruMar Ephesus ta sahne alıyor. Altay ile 2018 Yılbaşı Gala programı, zengin yılbaşı menüsü ve ilk kez sizlerle buluşacak yepyeni otel imkanlarıyla 2018 e kusursuz bir eğlence programıyla girin.
Hurry Inn Otel, 2018 yılbaşı gala gecesinde muhteşem yorumu ve sahne performansıyla Betül Demiri sizlerle buluşturuyor.
Holiday Inn Ankara Kavaklıdere Hotel, misafirlerini dopdolu yılbaşı programı ile mest etmeye hazırlanıyor. Eğlenceli bir yılbaşı için Holiday Inn Kavaklıdere yılbaşı galası programına göz atın.
Yılbaşı Programı Grup LATİN ALATURKA, Pop Müzikte SEHER ve Yiğit ONGUR ve ORKESTRASI 2018 YILBAŞ MENÜSÜ
Anadolu Yakasının en büyük kongre oteli Pendik Hotel & Convention Center da eğlencenin ve dünya mutfağının tadına doyasıya varacağınız, 2018 yılbaşına özel programları siz değerli misafirler için organize ediliyor.
Soner Arıca bu yılbaşı gecesi Hilton Garden Inn’de sahne alıyor. Doya doya eğlenmek istiyorsanız bu parti kaçmaz
Yeni Yıla Bursa Crowne Plaza' da Yaşar 'ın müthiş konseri ile giriyoruz.

yılbaşı, 2018 yılbaşı, yılbaşı 2018, 2018 yılbaşı program, yeni yıl, yılbaşı programları 2018,yılbaşı tekne turu, yılbaşı program, yılbaşı mekanlar , yılbaşı fasıl, yılbaşı partisi, yılbaşı eğlencesi, yeni yıl, yeni yıl, yeniyıl, yılbaşında, beyoğlu, taksim, istiklal caddesi, bağdat caddesi, etiler, nişantaşı, bebek, kuruçeşme, beşiktaş, tarabya, ortaköy, cadde, arnavutköy, parti, konser, fasıl, peformans hall, bar, restoran, şarap evi, ocakbaşı, meyhane nevizade, çiçek pasajı, asmalı mescit, fransız sokağı, cihangir, beyzade, rıddım, babylon lounge, babylon, jazz club, bronx pi, ghetto, suada, reina

ÖNEMLİ UYARI : yilbasindaetkinlikleri.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir sitedir.Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden yilbasindaistanbul.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Süleyman Demirel Cad.
Çarşı Pazarkent AVM NO:55 Esenkent Bahçeşehir / İSTANBUL
TEL: 0212 672 91 85
GSM: 0532 286 31 34
GSM: 0507 260 21 30
Email: yilbasietkin@gmail.com