KoruMar Ephesus Beach & Spa Resort

Bu Sene Yılbaşı 2018 'de Altay KoruMar Ephesus Beach & Spa Resort de sahne almaktadır,

Müthiş performansı kaçırmayın

Yılbaşı Menüsü
 
Çilingir Tabağı: 
 
Rokalı rozbif rulosu, grisiniye sarılmış krem peynirli somon füme, dana dil füme, yoğurtlu semizotu, közlenmiş biber, patlıcan salatası, cevizli fava, vişne ile tatlandırılmış yaprak sarması, nar ekşili Antep ezme, İzmir tulum peyniri, Ezine beyaz peynir, domates, salatalık, limon.
 
Serpme Çiğ Köfte:
 
 Marul, kırmızı turp ve limon ile
 
Kıymalı Avcı Böreği:
 
Naneli yoğurt sos ile
 
Korumar Salatası:
 
Akdeniz yeşillikleri, meskulen yaprakları, cherry domates parmesan rendesi ve balzamik sos eşliğinde porçini mantarı, frenk soğanı ve demiglass sos ile lezzetlendirilmiş.
 
Hindi Madalyon:
 
Kestane püresi, brokoli, havuç ve şehriyeli kuşüzümlü pilav eşliğinde, tane tarçın ve karanfil aromalı elma ile doldurulmuş.
 
Mevsim Meyveleri
 
Ayva Tatlısı
 
Terbiyeli işkembe çorbası veya mercimek çorbası
 
KoruMar Ephesus 2018 Yılbaşı Konaklama Paketleri
 
Yılbaşı Gala Yemeği + 2 gece Her şey dahil konaklama fiyatları kişi başı hesaplanmıştır.
 
Mavi Masa: 699 TL
Sarı Masa: 749 TL
Yeşil Masa: 799 TL
Kırmızı Masa: 849 TL
 
0(232) 893 13 60
 
info@korumarephesus.com.tr
 
http://www.korumarephesus.com.tr
 
Pamucak Mevkii No:16 Selçuk/İzmir

altay izmir yılbaşı selçuk yılbaşı koromar otel yılbaşı izmir 2018 yılbaşı

017 izmir yılbaşı, izmir yılbaşı 2018, 2018 izmir yılbaşı etkinlikleri, izmir yeni programları, yılbaşı programları 2018,izmir yılbaşı program, izmir yılbaşı mekanlar , izmir yılbaşı fasıl, izmir yılbaşı partisi, izmir yılbaşı eğlencesi, izmir yeni yıl, izmir yeni yıl, Alaçatı yılbaşı programları, yılbaşı Alaçatı, alaçatı yılbaşı 2018, yeniyıl, yılbaşında, alaçatı, çeşme yılbaşı , kuşadası yılbaşı, alsancak yılbaşı, karşıyaka yılbaşı, bostanlı yılbaşı, kordon yılbaşı, göztepe yılbaşı, bayraklı yılbaşı, konak yılbaşı

ÖNEMLİ UYARI : yilbasindaetkinlikleri.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir sitedir.Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden yilbasindaistanbul.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Süleyman Demirel Cad.
Çarşı Pazarkent AVM NO:55 Esenkent Bahçeşehir / İSTANBUL
TEL: 0212 672 91 85
GSM: 0532 286 31 34
GSM: 0507 260 21 30
Email: yilbasietkin@gmail.com