Közde Keyf Restaurant

Eskişehir’in nezih mekanlarından Közde Keyf 2018 yılbaşı programında sanatçılar gecçiti sunuyor. Muhteşem yılbaşı menüsü sizleri bekliyor.

Közde Keyf ile 2018’e merhaba demek için şimdiden yerinizi ayırtın.

Eskişehir’in tanınmış mekanlarından Közde Keyf 2018 yılbaşı programı ile konuklarına yine lezzetli menüleriyle bayram yaşatacak.

Közde Keyf’te zengin yılbaşı menüsü yanısıra eğlenceli bir yılbaşı galası programı da misafirleri coşturacak. Mekanda, Sevtuğ Kasapbaşoğlu ve Yiğit Cumalı ile müziğe doyacak, havai fişek ve oryantal showlar ile unutulmaz bir gece yaşayacaksınız.

Yılbaşı Menüsü

Ordövr tabağı, salata, ara sıcak (Ä°çli Köfte – avcı böreği), iç pilav eşliğinde hindi but, tatlı, meyve.

Sınırsız yerli içki ve gece sonu işkembe çorbasının da dahil olduğu yılbaşı galası fiyatı kişi başı 175 TL.

Adres: Hoşnudiye Mahallesi, Ä°smet Ä°nönü Cad. No:109/B, 26130 Eskişehir Merkez/Eskişehir

Telefon: (0222) 335 38 38

eskişehir yılbaşı eskişehir yılbaşı programları eskişehirde yılbaşı

2018 eskişehir yılbaşı, Eskişehir yılbaşı 2018, 2018 Eskişehir yılbaşı program, Eskişehir yeni yıl, yılbaşı programları 2018, Eskişehir yılbaşı program, Eskişehir yılbaşı mekanlar , Eskişehir yılbaşı fasıl, Eskişehir yılbaşı partisi, Eskişehir yılbaşı eğlencesi, Eskişehir yeni yıl, Eskişehir yeni yıl, yeniyıl, yılbaşında, barlar sokağı, espark, adalar, doktorlar, köprübaşı, tepebaşı, ismet inönü, iki eylül, kentpark

ÖNEMLİ UYARI : yilbasindaetkinlikleri.com farklı kanallarla ulaştığı veya kendisine ulaştırılan etkinliklerin duyurularını yapan bir sitedir.Yayınlanan etkinliklerde bulunabilecek hatalı bilgilerden veya düzenleyen kişilerce yapılan değişikliklerden yilbasindaistanbul.com ve çalışanları hiçbir şekilde mesul tutulamaz. Duyurusu yapılan etkinliklerin tüm hak ve sorumlulukları düzenleyen kişilere veya kuruluşlara aittir. Belirtilen saatler, yer veya ücret gibi bilgilerin kontrol sorumluluğu etkinliğe katılacak kişidedir, bilgiler teyit edilmelidir.
İLETİŞİM BİLGİLERİ

Süleyman Demirel Cad.
Çarşı Pazarkent AVM NO:55 Esenkent Bahçeşehir / İSTANBUL
TEL: 0212 672 91 85
GSM: 0532 286 31 34
GSM: 0507 260 21 30
Email: yilbasietkin@gmail.com